Hakkımızda – Flora Böcek İlaçlama

Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmetleri

Flora Böcek İlaçlama, İstanbul'un iki yakasındaki şubesi, deneyimli ekip elemanları ile birlikte tüm İstanbul geneline profesyonel hizmet veren Böcek İlaçlama Firmasıdır.
Kurumsal İlaçlama Hizmeti
Kurumsal İlaçlama Hizmeti

Kurum olarak yapılan anlaşmalarda çeşitli ilaçlama programlarımızla firmanızdan her türlü haşere ve zararlıyı uzak tutuyoruz.

Ev İlaçlama Hizmeti
Ev İlaçlama Hizmeti

Yaşadığınız daire ve ya tüm apartmanda oluşan haşerelere karşı profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız kesin çözüm için gereklidir.

Kemirgen Kontrolü
Kemirgen Kontrolü

Hijyen ve sağlığınızı tehdit eden fare ve diğer kemirgenlerden ev ve iş yerlerinizi kalıcı olarak temizliyoruz.

Müşteri Deneyimleri

Evde kalorifer böcekleri ile başımız dertteydi, tablet böcek yemleri de işe yaramıyordu. 1 ay kadar önce ilaçlama yaptırdık, şu anda herhangi bir sorunumuz kalmadı şükür.

Fatma Parlak
Farma Parlak, Şişli

Avrupa Yakasında 3 şubemiz ile hizmet veriyoruz, fırınlar sıcak mekanlar olduğu için doğal olarak böcekler için en cazip yerler. 3 Yıldır Flora İlaçlama ile çalışıyoruz ve hem böcek ve fare konusunda bizi hiç mağdur etmediler.

Ekmek Fırını
*** Ekmek Fırını

Etiler ve Maslak'ta lüks konsepte restaurantlarımız var. Bulunduğumuz binadaki bir tadilat nedeniyle yaşadığımız kısa süreli bir böcek krizi ile baş başa kaldık. İtibarımızı zedeleme riski bulunan bu sorun için Flora İlaçlama ile çalıştık. Gece boyu süren bir çalışma ile tüm apartmanı ilaçlayarak böceklerden bizi kurtardı.

Restaurant
Fatih *** , Restaurant Müdürü