Fare İlaçlama – Flora Böcek İlaçlama
Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Ev ve iş yerleri için oldukça rahatsız edici canlıların başında gelen farelerden kurtulmak için Flora İlaçlama’yı arayın.

Kurumsal İlaçlama Hizmeti
Kurumsal İlaçlama Hizmeti

Kurum olarak yapılan anlaşmalarda çeşitli ilaçlama programlarımızla firmanızdan her türlü haşere ve zararlıyı uzak tutuyoruz.

Ev İlaçlama Hizmeti
Ev İlaçlama Hizmeti

Yaşadığınız daire ve ya tüm apartmanda oluşan haşerelere karşı profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız kesin çözüm için gereklidir.

Fare İlaçlama konusunda en etkin çözüm profesyonel ilaçlama firması ile çalışmaktır.

Fare ilaçlama

Sıvı ilaçlama ya da istasyon yöntemi ile farelerden kurtulmak çok kolaydır. Bu yöntemler fare ilaçlama firmaları tarafından görevlendirilen ilaçlama konusunda eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanan yöntemlerdir. İstasyon, fabrika, bahçe, tarla, bodrum gibi büyük mekanlarda ya da farelerin çok fazla olduğu mekanlarda uygulanan içerisinde mum bloklar bulunan bir aparttır. Fare bu ilacı yedikten sonra su içtikleri durumlarda zehirlenerek ölür. Olay kutunun içerisinde gerçekleşmediği ve fare kapanında olduğu gibi vahşi ölümlere sebep olarak koku bırakmadığı için sağlıklı ve son derece tercih edilen bir yöntemdir. Ev, iş yeri gibi alanlarda da uygulanan istasyon, çocukların ulaşamayacakları yerlere bırakılmalıdır.

Fareden kurtulmak amacıyla uygulanan bir diğer ilaçlama yöntemi ise, sıvı ilaçlamalardır. Fare ilaçlama yapılan alana göre farklı yöntemler ile uygulanan bu teknikler, kemirgenlere karşı en etkili çözümlerden biridir. Ancak fare ile mücadele için yapılan uygulamalarda kullanılacak sıvı ilaçların kokulu olması şarttır. İlaçlama öncesinde gıdaların ağızları kapatılarak saklanmalıdır. Bu hassas davranılması gereken bir konudur. Çünkü ilaçlama temas durumunda solunum yolları rahatsızlıkları görülebilir. Sıvı ilaçlama yönteminde fareler bu ilacın kokusunu alır ve saklandığı yerlerden çıkarak kokudan kaçmaya çalışırlar. Bu sırada etrafta görülen fareler hızlıca yok edilir. Daha çok kapalı alanlar için uygulanan bu ilaçlama yöntemi ile de farelerden kurtulmak mümkündür.