Hamam Böceği İlaçlama – Flora Böcek İlaçlama
Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri şehir içindeki yerleşimlerde en rahatsız edici ve sık rastlanan böcek türlerinin başında gelir.

Kara fatma adıyla da bilinen hamam böcekleri ışıkları kapattığınız zaman ortaya çıkan ve kabus haline dönen iğrenç böceklerdir.

Kurumsal İlaçlama Hizmeti
Kurumsal İlaçlama Hizmeti

Kurum olarak yapılan anlaşmalarda çeşitli ilaçlama programlarımızla firmanızdan her türlü haşere ve zararlıyı uzak tutuyoruz.

Ev İlaçlama Hizmeti
Ev İlaçlama Hizmeti

Yaşadığınız daire ve ya tüm apartmanda oluşan haşerelere karşı profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız kesin çözüm için gereklidir.

Hamam böcekleri, yalnızca ülkemizde değil, dünyada da pest kontrol işlemlerinin en fazla uygulandığı haşerelerin başında gelir. Mücadelesi zor olan bu canlılar, çok hızlı ürediklerinden, etkili ilaçlar kullanılmadan yok edilemez. Bu nedenle hamam böceği ilaçlaması, bu haşerelerin yoğunluk oranı ile ortamın özellikleri doğrultusunda belirlenerek uygulanmalıdır. Sıvı ya da jel ilaçlar ile hamam böceklerinden kurtulmak mümkün olduğu gibi, doğal yollarla hamam böceğini yok etmek mümkün değildir. Her alanda görülebilen gider böcekleri türleri ile en etkili mücadele tekniği hamam böceği ilaçlaması yaptırmaktır.

  • Sıvı İlaçlama TekniğiSıvı ilaçlama yöntemi, en sık kullanılan pest kontrol yöntemlerinden biridir. Hamam böceklerine karşı da sıklıkla uygulanan bu teknik, buharlama ya da püskürtme yöntemleri ile yapılabilmektedir. Sıvı ilaç kullanımı, açık ve kapalı alanlarda kullanılabildiği gibi, bu canlılardan kurtulabilmek için yapılan haşere ilaçlama uygulamalarında profesyonel kıstaslara uyum sağlamak şarttır.

    Fırın, restoran gibi gıda alanlarında püskürtme tekniği kullanılarak gerçekleştirilen sıvı ilaçlama; ev, bodrum, bahçe ya da yazlık gibi alanlarda buharlama yöntemi ile yapılabilmektedir. Fumigasyon tekniği ile uygulanan hamam böceği ilaçlama işlemlerinde ortamın belirli bir müddet kapalı tutulması şart olmakla birlikte, bu yöntem en kısa sürede etki gösteren tekniktir. Okul, hastane, yurt, otel gibi alanlarda da yapılabilen sıvı ilaçlama için ek önlemlerin alınması gerekli olduğu gibi, bu alanda profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alınması şarttır.

    Hamam böceği ilaçlama, etkili ilaçlar ile yapılmalı ve bu işlem için uzman ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır. Basit ilaçlama yöntemleri ya da kalitesiz ilaçlar, hamam böceklerine karşı hiçbir etki göstermeyeceği gibi, sağlıksal sorunlara da ortam hazırlayacak ve ciddi sorunlara yol açabilecektir.

  • Jel ilaçlama TekniğiJel ilaçlar kullanılarak yapılan hamam böceği mücadelesi, bu haşerelere karşı kesin çözüm sağlamaktadır. Alman hamam böceği, kakalak, karafatma, kalorifer böceği gibi türleri bulunan hamam böceği ile mücadele için jel ilaçlama yöntemine sıklıkla başvurulmaktadır. En etkili hamam böceği ilaçları arasında yer alan jel ilaçlar, bu canlıların tüketimi sonucu zehirlenmeye yol açar. Bu şekilde hamam böceklerinin hızlı bir şekilde yok edilmesi sağlanır. Jel hamam böceği ilaçlama, belirli alanlara yapılmakla birlikte, açık alanlarda uygulanamaz. Bu canlıların sık görüldüğü mutfak ve banyo gibi alanlarda daha yoğun şekilde yapılan jel ilaçlama için, sıvı uygulamaların aksine ortamın boşaltılmasına ya da kapalı tutulmasına gerek yoktur.

NOT: Hamam böceği ilaçlama jeli, hamam böceklerinin görüldüğü alanlarda etki sağladığı gibi, bu canlıların görülmediği alanlarda da, koruma amacıyla yapılabilir. Hamam böceğinin bulunmadığı alanlarda yapılan jel ilaçlama uygulamaları, bu canlılara karşı uzun süre önlem oluşturmaktadır.

Hamam böceği ilaçlama hizmeti ile hamam böceklerinden en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Şimdi bize arayın!